Pobierowo i okolice – atrakcje

W okolicy naszej willi znajdują się piaszczyste plaże, czyste lasy oraz obiekty sportowe i rekreacyjne. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy przyrody, jak i aktywnego wypoczynku.

Co robić w Pobierowie

Jest tu jedna z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. W kameralnym Pobierowie znajdują się też oceanarium, park linowy, a w okolicy – ciekawe trasy rowerowe.

Okolice pobierowa

W pobliskim Trzęsaczu znajduje się multimedialne Muzeum na Klifie oraz słynne ruiny kościoła a w Rewalu Park Wieloryba – atrakcja szczególnie polecana dzieciom.

Hala sportowa w Pobierowie

Grupom zorganizowanym, które chcą wypoczywać aktywnie, zapewniamy dostęp do hali sportowej oraz niezbędny sprzęt. Obiekt znajduje się przy naszej willi.

Wypożyczalnia rowerów

Jesteś miłośnikiem jednośladu? Nie musisz przywozić rowerów ze sobą. Na miejscu mamy ich wypożyczalnię, a w okolicy – piękne trasy, które szczerze polecamy.

Latarnia morska w Niechorzu

To jeden z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych obiektów tego typu na polskim wybrzeżu. Znajduje się tylko 15 minut jazdy samochodem od Pobierowa.

Rejs statkiem z Dziwnowa

Dziwnów dzięki swojemu ciekawemu położeniu nad morzem i jednocześnie nad Zatoką Wrzosowską oferuje rejsy statkiem na trasach Dziwnów-Dziwnów i Dziwnów-Kamień Pomorski.

Rejs motorówką

Wiatr we włosach, zastrzyk adrenaliny i poczucie wolności. Możesz sobie pozwolić na niezapomniane wrażenia podczas rejsu motorówką, którą wynajmiesz w Dziwnowie.

Park miniatur w Dziwnowie

Czytaliście „Podróże Guliwera”? Tutaj poczujecie się jak w środku tej książki. Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie to świetna atrakcja dla dzieci, ale niejeden dorosły z chęcią powróci do dzieciństwa…

Mini golf i tor dla quadów w Trzęsaczu

Obydwie atrakcje można polecić dużym i małym. Minigolf z osiemnastoma stanowiskami to rozrywka dla całej rodziny. Quady mają regulowaną prędkość, dzięki czemu mogą z nich korzystać dzieci i dorośli.

Jazda konna – Redliny, Łukęcin, Trzęsacz, Rewal

Morza szum, ptaków śpiew… a to wszystko możesz podziwiać podczas jazdy konnej. To dzięki działającej w Rewalu stadninie. Można się uczyć jeździć (także najmłodsi) lub wybrać na samodzielną przejażdżkę. 


Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami. Chętnie poinformujemy Cię o atrakcjach w okolicy, dostępnych udogodnieniach oraz atrakcyjnych stawkach dla grup zorganizowanych.


Atrakcyjne ceny

oferta specjalna

08. Apartament z dwoma sypialniami i balkonem

220 PLN Zł/NOC

W tym przestronnym apartamencie z dwoma sypialniami znajdują się dwa telewizory LCD, balkon, lodówka i wyposażony aneks kuchenny. Istnieje możliwość dostawki dla piątej osoby.

Więcej szczegółów

10. Pokój dwuosobowy z balkonem

185 PLN Zł/NOC

W tym dwuosobowym pokoju znajduje się jedno podwójne łóżko. Goście mogą korzystać z telewizora LCD, biurka oraz krzeseł. Do dyspozycji jest również balkon.

Więcej szczegółów

14. Pokój dwuosobowy z balkonem

135 PLN Zł/NOC

W tym dwuosobowym pokoju znajduje się jedno podwójne łóżko. Goście mogą korzystać z telewizora LCD, biurka oraz krzeseł. Do dyspozycji jest również balkon.

Więcej szczegółów

16. Apartament z tarasem

150 PLN Zł/NOC

W tym dwuosobowym apartamencie znajdują się 1 łóżko podwójne, telewizor LCD, taras, lodówka i wyposażony aneks kuchenny. Goście mają także do dyspozycji biurko i krzesła.

Więcej szczegółów

17. Apartament czteroosobowy z tarasem

200 PLN Zł/NOC

W tym przestronnym apartamencie znajdują się 1 łóżko podwójne, rozkładany narożnik, duży telewizor LCD 43’’, w pełni wyposażony aneks kuchenny, lodówka oraz taras.

Więcej szczegółów

19. Dwupoziomowy apartament z balkonem

325 PLN Zł/NOC

W tym przestronnym apartamencie znajdują się 2 łóżko podwójne i 4 pojedyncze, , 2 telewizory LCD, wyposażony aneks kuchenny, lodówka, balkon i 2 łazienki.

Więcej szczegółów
Zobacz wszystkie