Dla grup zorganizowanych

Dzięki naszej współpracy z blisko położonymi lokalami gastronomicznymi możemy zaproponować Państwu wyjątkowo korzystne ceny wyżywienia.

Pobyty dla szkół

Zapraszamy grupy szkolne, które mogą skorzystać nie tylko z wygodnego zakwaterowania, ale także dodatkowych atrakcji: konsoli PlayStation 4, hulajnóg elektrycznych i rowerów.

grupy zorganizowane

Zapraszamy wszystkie rodzaje grup zorganizowanych na komfortowy pobyt. Mamy wiele sposobów na urozmaicenie wolnego czasu. Ofertę dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Grupy sportowe

Na życzenie grup sportowych zapewniamy halę do gry wraz ze sprzętem, dedykowane wyżywienie, wykład dietetyka oraz inne z naszych udogodnień.

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny

100 metrów od nas znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjnym z ogólnodostępnymi boiskami do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz płatne korty tenisowe. Jest tutaj także plac zabaw dla dzieci oraz urządzenia fitness.


Interesuje Cię pobyt grupowy?

Skontaktuj się z nami. Chętnie poinformujemy Cię o szczegółach i zaproponujemy korzystne warunki pobytu dla Twojej grupy w Villi Amber Tiger.


Atrakcyjne ceny

oferta specjalna

08. Apartament z dwoma sypialniami i balkonem

220 PLN Zł/NOC

W tym przestronnym apartamencie z dwoma sypialniami znajdują się dwa telewizory LCD, balkon, lodówka i wyposażony aneks kuchenny. Istnieje możliwość dostawki dla piątej osoby.

Więcej szczegółów

10. Pokój dwuosobowy z balkonem

185 PLN Zł/NOC

W tym dwuosobowym pokoju znajduje się jedno podwójne łóżko. Goście mogą korzystać z telewizora LCD, biurka oraz krzeseł. Do dyspozycji jest również balkon.

Więcej szczegółów

14. Pokój dwuosobowy z balkonem

135 PLN Zł/NOC

W tym dwuosobowym pokoju znajduje się jedno podwójne łóżko. Goście mogą korzystać z telewizora LCD, biurka oraz krzeseł. Do dyspozycji jest również balkon.

Więcej szczegółów

16. Apartament z tarasem

150 PLN Zł/NOC

W tym dwuosobowym apartamencie znajdują się 1 łóżko podwójne, telewizor LCD, taras, lodówka i wyposażony aneks kuchenny. Goście mają także do dyspozycji biurko i krzesła.

Więcej szczegółów

17. Apartament czteroosobowy z tarasem

200 PLN Zł/NOC

W tym przestronnym apartamencie znajdują się 1 łóżko podwójne, rozkładany narożnik, duży telewizor LCD 43’’, w pełni wyposażony aneks kuchenny, lodówka oraz taras.

Więcej szczegółów

19. Dwupoziomowy apartament z balkonem

325 PLN Zł/NOC

W tym przestronnym apartamencie znajdują się 2 łóżko podwójne i 4 pojedyncze, , 2 telewizory LCD, wyposażony aneks kuchenny, lodówka, balkon i 2 łazienki.

Więcej szczegółów
Zobacz wszystkie